II Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w piłce siatkowej mieszanej (mixty) o puchar Prezesa KU AZS ZUT. 28.04.2017 11:30

Zwycięstwo drużyny Wydziału Elektrycznego.

W turnieju brało udział 14 drużyn,  4 z WBiA, 3 z WI, po 2 z WE i WKŚiR i po 1 z WTMiT , WIMiM, WBiHZ.  Frekwencja dopisała, w zawodach uczestniczyło ponad  100 studentek i studentów. W zawodach udział brali również pracownicy uczelni. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze, z zachowaniem zasad fair play. Zawodnicy w przerwach między meczami mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku. W emocjonującym finale zwyciężyła drużyna z WE  pokonując zespół z WTMiT.  W meczu o III miejsce zespół  z WKŚiR  pokonał drużynę z WBiHZ. Turniej mający na celu popularyzację piłki siatkowej wśród społeczności akademickiej, spotkał się z dużym zainteresowaniem - stąd organizatorzy (Aneta Jaremko i Zbigniew Pawlak) planują  przeprowadzenie kolejnych rozgrywek jesienią.