Informacje bieżące

Aktywne Mikołajki w SWFiS 07.12.2018 13:08

Mikołajkowy Turniej Siatkówki Trójek - miksty. Zumba.

Każda okazja jest znakomita by się ruszać. Mikołajki także. Dlatego tym razem zaproponowaliśmy naszej społeczności akademickiej turniej siatkówki i  zumbę.

W mikołajkowym turnieju siatkarze rywalizowali w 3-osobowych składach, z jedną kobietą w każdym składzie. W rozgrywkach wystartowały 22 zespoły. W rywalizacji wystąpił zespół składający się z samych pań i tym bardziej gratulujemy odwagi. Kilku godzinne zmagania  w miłej atmosferze i przy świetnej rywalizacji- wyłoniły następujących zwycięzców.:  I miejsce "Mikołajkowie Elektryczni",  II miejsce - "Latające Hobbity", III miejsce "Sarkomery" (z 2 paniami w składzie).

Podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju za tak liczne przybycie, rywalizację w duchu zasady fair play oraz znakomitą zabawę. Szczególnie dziękujemy arbitrom za współudział w organizacji imprezy poprzez profesjonalne sędziowanie.  

I_miejsce_Mikołajkowie_Elektryczni.jpg

I miejsce Mikołajkowie Elektryczni na zdjęciu od lewej: Jakub Luberda, Dominika Ciołek i Konrad Kowalczyk

 

II_miejsce_Latające_Hobbity.jpg

II miejsce Latające Hobbity

 

III_miejsce_Sarkomery.jpg

III miejsce Sarkomery

 

Mikołajkowi miłośnicy tańca mogli się poruszać w rytm energetycznej muzyki, a zabawę poprowadziła jak zwykle z dużym zaangażowaniem Kamila Sidor, za co serdecznie dziękujemy.  Zumba cieszy się znacznym zainteresowaniem i przynosi dużo radości, dlatego zapraszamy na kolejne zajęcia 16.01.2019r. o godz. 18:30.

 

zumba.jpg

zumb.JPG