Informacja dot. ankietyzacji 28.01.2020 13:01

Ocena pracy nauczycieli akademickich

Informujemy, że 27.01.2020r. ruszył proces ankietyzacji (w systemie Uczelnia.XP poprzez moduł Ankieta.XP). Ankiety można wypełniać do końca kwietnia br.

Zachęcamy studentów do oceny pracy nauczycieli Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, którzy prowadzili zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020.

• Zapewniamy, że powyższa ankieta jest w pełni anonimowa. Dane wykorzystywane w systemie logowania są szyfrowane. W systemie ankietyzacji nie ma możliwości identyfikacji osoby wypełniającej ankietę.
  • Oceny są bardzo ważne, ponieważ wpłyną na jakość i doskonalenie procesu kształcenia w naszej jednostce.

Jeśli uzyskamy najwyższą frekwencją w zakresie Państwa opinii otrzymamy nagrodę specjalną od Prorektor ds. kształcenia, która zostanie przekazana samorządowi studentów.