10 turniejów na 10-lecie ZUT. 21.01.2019 13:53

Turniej Legend AZSu sekcji piłki nożnej i futsalu

Obchody z okazji 10-lecia Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zainaugurował, w ubiegły piątek, uroczysty Senat. Już następnego dnia (19.01.2019r.), w hali przy ul. Tenisowej 33, został rozegrany 1-szy z 10-ciu turniejów, z okazji 10-lecia ZUT.

W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn.  A słowa JM Rektora prof. Jacka Wróbla wypowiedziane na Senacie - odnośnie pierwszych absolwentów ZUT-u, znalazły potwierdzenie w składach teamów. Zawodnicy najstarszych zespołów rozpoczynali studia na Politechnice Szczecińskiej, a kończyli na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Właśnie tym drużynom (czerwonej i niebieskiej) zawody dostarczyły najwięcej emocji. Turniej poza sportową rywalizacją, był okazją do spotkań i dobrej zabawy w przyjaznej atmosferze.

Teamy dopingowali: emerytowany już trener sekcji piłki nożnej Kazimierz Pielechowski i obecny Zbigniew Mytkowski oraz pani prezes KU AZS ZUT Danuta Maciejewska.

Podium:
I miejsce Team Red
II miejsce Team Black
III miejsce Team Blue

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom!

Już w marcu zapraszamy absolwentów, pracowników i studentów na kolejne turnieje - koszykówki i ergometru wioślarskiego. Informacje ukażą się niebawem i są umieszczane także w mediach społecznościowych. Zapraszamy wszystkich do aktywnego kibicowania.

19.1..jpg

Uczestnicy, sędziowie, trenerzy i organizatorzy turnieju.

19.1.puchary.jpg

Puchary