Dzień Sportu w ramach Juwenaliów. 26.05.2017 12:37

Zwycięstwo drużyny ZUT w Meczu Władz.

Studenci i pracownicy ZUT-u aktywnie uczestniczyli w Dniu Sportu, który odbył się 25.05.2017r. w SWFiS. W Turnieju piłki nożnej 6 - osobowej, brało udział 16 drużyn. Gościliśmy również drużyny zagranicznych studentów, odbywających część kształcenia na ZUT. Było kolorowo i radośnie. Pracownicy i studenci  rywalizowali w turniejach tenisa ziemnego, stołowego i w meczu piłki siatkowej. Sympatycy strzelania dynamicznego sprawdzali swoje umiejętności na strzelnicy. Dużym zainteresowaniem cieszył się "Wielobój na wesoło", a w nim rzut beretem i oponą.  Wyścigi na ergometrze wioślarskim okazały się dużym wyzwaniem. Zwolenniczki zumby, z wdziękiem odtańczyły swój taniec. Dzień Sportu zakończył Mecz Władz. Nasz zespół pokonał, po zaciętej walce drużynę Uniwersytetu Szczecińskiego. Zwycięzcom i uczestnikom Dnia Sportu gratulujemy!

Turniej piłki nożnej. Rozgrywki i zwycięzcy.

Tenis stołowy pracowników i studentów.

W Juwenaliowym turnieju tenisa stołowego dla studentów i pracowników lista zwycięzców przestawia się następująco:
1. Szymon Wieromiejczyk 2. Krzysztof Iwan 3. Liliana Wołoszczuk.

Tenis ziemny pracowników.

Klasyfikacja: 1. Joanna Banaś 2. Zbigniew Pawlak 3. Zbigniew Czech.

Tenis ziemny studentów.

W kategorii kobiet lista zwycięzczyń : 1. Maja Jaworska, 2. Monika Fengler.

Na zdjęciu zwycięzcy w kategorii mężczyzn - od lewej w kolejności miejsc: 1. Tomasz Samborowski. 2. Wojciech Czajkowski, 3. Kacper Lipiński, 4. Marcin Siewierski.

Strzelanie dynamiczne.

"Wielobój na wesoło".

Lista zwycięzców panie: 1. Patrycja Śrubka, 2. Aleksandra Kaczmarczyk, 3. Nina Miłosławska, 3. Zofia Konopelko,

panowie: 1. Michał Matera, 2. Mateusz Pihan, 3. Michał Rychlik, 3. Josef Goettken.

Zumba.

Mecz Władz ZUT - US.