Informacje bieżące

Nastroje oraz pogoda w Dzień Sportu dopisały. 27.05.2019 09:08

Po kilkudniowym załamaniu pogody, Dzień Sportu odbył się przy słonecznej aurze. W sportowych zmaganiach wzięli udział studenci ZUT wraz z liczną reprezentacją studentów Erasmusa oraz pracownicy naszej Uczelni.

Odbyły się turnieje szóstek - piłkarski i siatkarski. Miłośnicy tenisa ziemnego wzięli udział w dedykowanych im rozgrywkach. Nie zabrakło cieszącej się dużym zainteresowaniem - energetycznej zumby. Dla strudzonych rywalizacją był smaczny grill oraz relaks w pięknych okolicznościach przyrody. W ramach Juwenaliów nasze koszykarki wystąpiły w streetball przy ul.  Janosika. A pełen wrażeń dzień zakończył równie emocjonujący Mecz Władz, rozgrywany już po raz 10-ty.

SIATKÓWKA:

Turniej z okazji jubileuszu 10-lecia ZUT zgromadził 10 drużyn i okazał się strzałem w 10-tkę. Oto wyniki:

• III miejsce US

MECZ WŁADZ ZUT - US zakończył się pozytywnym dla nas wynikiem 5:3. Drużyny prowadzone przez kapitanów Arkadiusza Termana (ZUT), Jerzego Madejskiego (US) stoczyły wyrównaną walkę. Losy meczu dynamicznie się zmieniały. Po początkowej przewadze rywali 0:2, na przerwę drużyny schodziły z remisem 2:2.  W drugiej połowie konkurenci musieli uznać przewagę ZUT. Nasze władze już trzeci rok z rzędu pokonały przeciwnika i będą gospodarzem przyszłorocznego meczu, co powoli staje się tradycją.

Dziękujemy za emocje i gratulujemy wszystkim, bez wyjątku! Zachęcamy uczestników i tych, którzy nie mogli być razem z nami na następne wydarzenia!